Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode
Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode

Elektrode ER-10 Sumitomo Varjenje elektrode TIP-39/Typ-66/typ-81C 71C Fiber Fusion splicer Elektrode

€7.99
V košarico Na seznam želja

Uporablja forType-39 TIP-66 TIP-81C T-600C 400Sfusion splicer Specifikacije

Fujikura Rezervnih Elektrode:

1.ELCT2-20A -Elektrode za Fujikura FSM-17,17R,18S,18R,50S,50R,60-IH,60R FusionSplicers

2. ELCT1-25 - Elektrode za Fujikura FSM-45PM, 45F, 40F, 40-IH,30-IH, 40PM, 20PMII,20PM,20CSII,20CS,20C Fusion Splicer

3.ELCT2-16 -Elektrode za Fujikura FSM-16S, 16R, 30R Fusion Splicer

4. ELCT2-12 -Elektrode za Fujikura FSM-11S, 11R Fusion Splicer

Fitel Rezervnih Elektrode

• S960 -elektrode za Fitel S147, S175, S182A,S182K, S176, S177, S198A fusion splicers

• S969 -elektrode za S178A,Fitel S123C, S153A Fusion Splicer

• S963 -Elektrode za Fitel S121A Fusion Splicer

•S966 -Elektrode za Fitel S122A Fusion Splicer

• S962 -Elektrode za Fitel S175K,S182K,S182PM Fusion Splicer

Sumitomo Rezervnih Elektrode

• ER-10 -Elektrode za Sumitomo Tip-39 Fusion Splicer

• ER-6 -Elektrode Sumitomo Tip-35,Tip-36 Fusion Splicer

• ER-8 -Elektrode Sumitomo Tip-37 Fusion Splicer

• ER-7 - Elektrode forSumitomo Tip-65 Fusion Splicer

• ER-9 - Elektrode forSumitomo Tip-25 Fusion Splicer

• ER-5 - Elektrode za Sumitomo Tip-61, 62, 63, 41S Fusion Splicer Slike

  • Združljiv: Ubiquiti, Prehod Omrežij, Po Meri Blagovnih Znamk, TP-link
  • Številka Modela: TIP-39
  • velikost: 10*10*10
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Certificiranje: Noben
  • Blagovna Znamka: COMPTYCO
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Tip Konektorja: Hibrid
Oznake: svjetlovodni splicer, priključek svjetlovodni, connector sumitomo, fiber fusion splicer, baterija sumitomo, unifi, splicer, mikrotik usmerjevalnik, korejski splicer stroj, fiber otdr
FC6S Visoko natančnost vlakna, Optični Cleaver 12 Rezila za rezanje vlaken nož FTTH optični kabel rezalno orodje z Ostanki Zbiralec FTXH visoka kakovost vlaken nož za rezanje (priporočljivo za FTTH hladno varjenje, hot melt povezava ni priporočljivo za uporabo tega odstavka).Enostavno upravljanje; eno jedro vlakna za posamezen način ali multimode rezanje; 12 rezanje koncu obraz; rezilo dolgo življenje; prilagoditi peeling dolžina: 5~20 mm; tehnične specifikacije: vlakna velikost: 125um; kožo premer: 250~900um.Se lahko uporablja samo za delovanje hladno povezave,
€8.41
100 kozarcev iz 12pcs/vrečko 2m vlaken Kika LC APC podaljšek kabel G652d 9/125 Single Mode Fiber Optic Kika 0,9 mm lszh Jakna 100 kozarcev iz 12pcs/vrečko 2m vlaken Kika LC APC podaljšek kabel G652d 9/125 Single Mode Fiber Optic Kika 0,9 mm lszh Jakno Funkcije Pogoj: blagovne Znamke-novi Priključki: LC APC Zaključek/Velikost: PC poljski Dolžina: 2Meter Premer :0,9 mm Vlaken tip: Single-Mode(9/125um) 1. Nizko vstavljanja izgubo , nazaj razmislek & visoko donosnost izgube 2. UL-nazivna plastično ohišje in čevlji v različnih barvah 3. Push-pull design
€27.75
KFI-35 Optični Identifikator s Štirimi Adapterja, ki je enaka NOYES OFI400C Identifikator OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za nekatere sepcial državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas dostave je morda okoli 20-90 dni V KomShine KFI-35 Optični Identifikator
€102.94
Zunanji priključni 30 M/50 M Kabel SC UPC Simplex FTTH Spusti Patch Kabel, Singlemode svjetlovodni Patch Kabel FTTH Vlakna, Optični Kabel Skakalec >>>>>>>>> Dobrodošli na Mercado Telekomunikacije Trgovina Presenečenje 365Days ☆☆☆☆ Kakovosti Garancije ☆☆☆☆☆ Najboljšo Ceno ☆☆☆☆☆ Hitro Dostavo ☆☆☆☆☆ Zalogi Pripravljen ☆☆☆☆☆ Spletne Storitve ☆☆☆☆ Kliknite Naslednja za NAS Prednostna naloga dostave Presenečenje darilo vedno vašega naročila ≥99$! Nov Uporabnik Presenečenje Popust 1% off !!!Mobilne
€8.39
2G 3G 4G GSM LTE Repetitorja Mobilnega Signala Ojačevalnika 4G Cellular Ojačevalec GSM 900 1800 2100 Mobilni Signal Repetitorja Booster 2G 3G 4G GSM LTE Repetitorja Mobilnega Signala Ojačevalnika 4G Cellular Ojačevalec GSM 900 1800 2100 Mobilni Signal Repetitorja Booster 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno: Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za nekatere posebne državah, kot so Brazilija,
€81.49
5PCS/vrečko SC/ APC-FC/ UPC 3,0 mm svjetlovodni Skakalec Kabel Enem Načinu Razširitev Patch Kabel 5PCS/vrečko SC/ APC-FC/ UPC 3,0 mm svjetlovodni Skakalec Kabel Enem Načinu Razširitev Patch Kabel Postavka opis 1.CATV 2.Optični komunikacijski sistemi 3.Optična vlakna za prenos podatkov, 4.Stavbe za dostop do omrežja, 5.Kabli sistem, ODF 6.FTTX aplikacije Značilnosti Nizko vstavljanja izgubo in nazaj razmislek izgubo Dobro echangeabilityGood Trajnost Visoka
€6.07
Brezplačna dostava za Vizualne Napake Lokator 30mW Rdeča Svetlobni Vir Fiber Optic Cable Tester Pero Orodje Lastnosti: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti.Majhne velikosti, lahko test na terenu.Visoka kakovost pero vrsto slikovne napake lokator.Enostavno identifikacijo vlaknin odmor, bend, jih lahko zaščitite vlaken plast.Do konca optičnega prepoznavanja.Skupaj mehanske povezovanje točka za odkrivanje in optimizacijo. 2Hz glint ali neprekinjeno.Vloge: Telekomunikacije, inženiring in vzdrževanje CATV inženiring in vzdrževanje
€9.01
4 v FTTH vlakna hladno povezave orodje, ki bo ustrezala Vlaken cleave Paket vključuje: 1 x Optični Cleaver FC-6S 1 x Fiksno dolžino železnici 1 xCFS-2 1xLeather striptizeta PLAČILO 1. Mi lahko sprejeti plačilo prek Depozitni, Western Union in T/T. najboljši način je neposredno online plačila,lahko izberete sami.Če želite uporabiti druge plačilne pogoje, vas prosimo, da nam vedeti, preden če bi. 2. Celotno plačilo mora biti izvršeno v roku 7 dni po dajanju
€21.87
Debelo 50-200 Kos SC APC/UPC svjetlovodni Priključek Prirobnica Adapterja Singlemode Simplex Spojka Debelo 50-200 Kos SC APC/UPC svjetlovodni Priključek Prirobnica Adapterja Singlemode Simplex Nekaj 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno: Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za nekatere posebne državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas
€8.08
Visoka Kakovost SC 5KM 9/125 OTDR Singlemode En gol vlaken OTDR merilnih Optični Kabel, 5KM OTDR test optični koluti OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po dajanje naročilo 3.Za nekatere sepcial državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas dostave lahko okrog 20-90 dni Upoštevajte, potem to ne bo dobavljeni
€30.21
HS-30 Visoke Natančnosti Optični Cleaver Optični Kabel Rezanje Nož FTTH Orodja 16 Površine Rezilo Bi Na Kitajskem Obvestilo:Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne stane kupca strani. HS-30 vlaken cleaving rezalnik visoko natančnost kabel rezalnik cutter za fuzijo splicer opis izdelka HS-30 serije high precision optični nož je nov tip optičnih vlaken rezalnik, kota, vlaknin odlično zlom površino, delovanje je preprost, uporaba je bolj priročno, kar močno izboljša
€39.82
10pcs/veliko Esc250d svjetlovodni hitro spojnik SC APC / SC UPC vgrajeni modname=ckeditor Prosimo Vrste vedeli Dobrodošli v SeeMe Technology Co., LTD Opomba: Prosimo, kontaktirajte, če imaš BOM seznam, ali ne bi mogel najti del številk iz naše spletne trgovine.Smo ob veliko park, ki ni mogel prenesti vse od njih na spletu. Boste dobili presenečenje, če nas kontaktirate pred dajanje nalog.Nekateri od njih morda bolj popust :D YUTE esc250d optični hitri konektor SC
€15.81
Visoka Natančnost Rezalno Orodje SKL-S2 Optični Cleaver Kabel za Rezanje Nož FTTH Vlakna Kuhinjski 16 Površine Rezilo Visoka Natančnost rezalno orodje SKL-S2 Optični Cleaver Kabel za Rezanje Nož FTTH Vlakna Kuhinjski 16 Površine Rezilo Opis izdelka: 1.Lahko izpolnjuje toplote-taljiv vlaken večnamenski noži. 2.izdelki z visoko trdnostjo rezilo površine 16 točk, daljšo življenjsko dobo. 3.Prihaja s trojno napeljave lahko rezu linije, pigtails in gole vlaknin. 4.Avtomatski nož nazaj,samodejno nazaj nož strani. 5.samo pospravil
€28.51
SC/APC -FC/UPC 10PCS/vrečko Simplex singlemode LSZH svjetlovodni Patch Kabel Za CATV Omrežje svjetlovodni skakalec kabel Dobrodošli Presenečenje--> Kliknite hodi za Menoj , da pridobijo še več 1% popust :D Uživajte o _O OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne stane kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila. 3.Države, kot so Brazilija, Mehika: E - pošta in China Post čas dostave
€28.43
10 Kos SC/APC-SC/UPC Simplex 3,0 mm LSZH svjetlovodni Patch Kabel svjetlovodni Skakalec Kabel Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, na katero koli vprašanje, pls, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) Aplikacije CATV Optični komunikacijski sistemi Optičnih vlaken za prenos podatkov Stavbe za dostop do omrežja Kabli sistem, ODF FTTX aplikacije Funkcije Nizek vstavljanja izgubo in nazaj razmislek, izgubo Dobre echangeabilityGood Trajnost Visoko stabilnost temperature CE,ROHS,FCC Značilnosti
€9.25